Şirket Profili

Firmamızın faaliyet alanı; eğitim araç ve gereçlerinin üretim, ithalat ve marka temsilcilikleri ile satışı ve satış sonrası hizmetleridir.

2002 yılından itibaren bünyesinde yer aldığımız bir Grup şirketinden 2007 yılında ayrılarak bağımsız olarak hizmetlerimizi sürdürmeye başladık.

Milli Eğitim Bakanlığı başta olmak üzere Özel Okullar, Üniversiteler ve Eğitim ile ilgili ihtiyaç duyan tüm kurum ve kuruluşlar çalışmakta olduğumuz ve hedef müşterilerimizdir.

Türkiye genelinde her noktaya hizmet ulaştırabilen bayii ağımız ve kendi ekiplerimiz; ihtiyaç analizinden ürün seçimine, montajdan bakım ve onarım hizmetlerine kadar müşteri memnuniyeti hedefli ve eksiksiz bir çözüm üretmek için çalışmaktadır.

Teslim etmiş olduğumuz çeşitli projeler sebebi ile ülkemiz genelinde çok sayıda okullarımıza ürün ve hizmet vermekteyiz.

Matematik setleri, Haritalar ve Eğitim Plakaları, Eğitim simülatörleri, Motor ve araç kesitleri, Laboratuvarlar, gibi üretimlerimiz,
Mikroskop, Radyometre, Anatomik Modeller, Test Cihazları, Eğitim Setleri gibi ithalatlarımız,
Doküman Kamera, Video Projeksiyon, Akıllı Tahta gibi görüntü ve sunum sistemi temsilciliklerimiz,
ve lokal ihtiyaçlara yönelik oluşturduğumuz anahtar teslimi projelerimiz ile Milli Eğitim Bakanlığı ve bağlı okullara olduğu gibi eğitim ihtiyacı duyulan her noktaya ürün ve hizmetlerimizi ulaştırmaktayız.

Başta en değerli varlıklarımız olan çocuklarımız dolayısıyla geleceğimiz için en önemli ihtiyacımız olan EĞİTİM'e hak ettiği değeri verebilmek için hepimizin çok çalışması gerektiğine inanıyoruz.
Saygılarımızla
BETEK BİLİŞİM, EĞİTİM VE BÜRO DONANIMLARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ.